سه‌شنبه 27 آذر 1397  
تازه ترین خبرها
1
1397/2/17 دوشنبه فرمانده نیروی زمینی ارتش؛ پیشکسوتان دوران دفاع مقدس تاریخ سازان جنگ تحمیلی هستند امیر سرتیپ کیومرث حیدری گفت: پیشکسوتان گنجینه های ناتمام و تاریخ سازان حماسه های هشت سال جنگ تحمیلی هستند.

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش؛ امیر سرتیپ کیومرث حیدری در اختتامیه بیست و دومین دوره آموزش میدانی هیات معارف جنگ شهید سپهبد صیاد شیرازی که با حضور تعداد دو هزار نفر از دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش در جنوب برگزار شد گفت: هیات معارف جنگ از ابداعات و ابتکارات شهید سرافراز اسلام صیاد شیرازی است

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان این که نهضت معارف جنگ به شدت مورد توجه و علاقه فرماندهی معظم کل قوا(حفظه الله) است، تاکید کرد: مقام معظم رهبری به شدت به این موضوع توجه و علاقه دارد و به کرار از این برنامه ی پر مغز تعریف کرده اند.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری افزود: روزیکه نیت کردید وارد ارتش جمهوری اسلامی ایران شوید یک روز تاریخی و سرنوشت ساز در زندگیتان بود. بنده در دوره رزم مقدماتی خدمت شما عزیزان عرض کردم کسوت نظامی شغل نیست بلکه یک تکلیف است و کسی که به این جایگاه مقدس قدم گذاشته است  باید بداند که امانت بزرگی را به دوش می کشد. شانه های مردانه شما از همان دوران ورود به دانشگاه افسری زیر بار مسئولیت بسیار سنگین رفته است.

سرتیپ حیدری تصریح کرد: اردوگاه هیات معارف جنگ شبهات ذهنی شما را در خصوص دوران دفاع مقدس و پیشکسوتان برطرف کرده و با حضور اساتید و پیشکسوتان دفاع مقدس جواب تمامی سوالات خود را خواهید گرفت.

فرمانده نیروی زمینی ارتش بیان کرد: شما این جا حضور پیدا کرده اید تا تاریخ دفاع مقدس را از زبان خالقان سراسر افتخار دفاع مقدس بلا واسطه بیاموزید و این یک موهبت الهی برای شما است.

وی افزود: پیشکسوتان گنجینه های ناتمام و تاریخ سازان حماسه های هشت سال جنگ تحمیلی هستند.

سرتیپ حیدری اظهار کرد: شما دانشجویان در این منطقه آموختید عملیات های  دوران دفاع مقدس چگونه و با حضور چه کسانی به پیروزی رسید، چگونه دشمن به مرزهای کشور تجاوز کرد و چگونه با توانمندی رزمندگان اسلام از کشور بیرون رانده شد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش بیان کرد: حالا که به این نقطه از درک رسیده اید برای الگو گیری نباید مشکلی داشته باشید، باید در ادامه راه نورانی با صلابت و پر توان در رکاب مقام معظم رهبری هیچ گونه شک و شبهه ای نداشته باشید و با قدرت از اقتدار آفریده شده دفاع کنید.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری تاکید کرد : جنگ را هیچ ارگانی به تنهایی به انتها و پیروز ی نرساند، خون شهدای ارتش، سپاه، بسیج ، نیروی انتظامی و تمامی کسانی که در جنگ حضور داشتند بر روی خاک مقدس کشور ریخته شد. رزمندگان اسلام در زیر بیرق ولی امر مسلمین جهان و امام وقتشان حضوری عاشقانه پیدا کردند و دست به دست هم  پیروزی در جنگ را خلق کردند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر