سه‌شنبه 27 آذر 1397  
تازه ترین خبرها
1
1397/2/18 سه‌شنبه امروز ارتش ما قدرتمند و غیرتمند است امام جمعه شیروان گفت: امروز ارتش ما ارتشی قدرتمند، غیرتمند و عزتمند در نزد این ملت است

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ دوم ستاد ابراهیم گل گلی فرمانده تیپ 130 متحرک هجومی شهید دلجویان به همراه مسئولین این تیپ با امام جمعه شیروان دیدارکردند.

حجت الاسلام کوثری امام جمعه شیروان در این دیدار با بیان اینکه  ارتش و نیروهای مسلح ما ویژگی های شاخصی دارند گفت :ارتشی که ما داریم الهی ، مکتبی و اسلامی است ،

وی افزود: در نیروهای مسلح ما از فرماندهی تا کوچکترین عضو آن از جنس مردم هستند و ارتش فدای ملت و ملت پناه ارتش که یک شعار انقلابی هست را هیچگاه نباید فراموش کنیم.

امام جمعه شیروان بیان کرد: امروز ارتش ما ارتشی قدرتمند، غیرتمند و عزت مند در نزد این ملت است

 

 امیر سرتیپ گل گلی فرمانده تیپ 130 نزاجا نیز در این دیدار از امام جمعه شیروان برای برگزاری مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم زرهرن تقدیر و تشکر کرد و از طرف امیر سرتیپ پوردستان رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش لوح سپاسی را تقدیم حجت الاسلام کوثری کرد.

همچنین امیر سرتیپ گل گلی ارشد نظامی ارتش در استان خراسان شمالی با حضور در منزل شهید والامقام حسن حیدری از شهدای سرباز ارتش  یاد و خاطره این شهید را گرامی داشت.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر