سه‌شنبه 27 آذر 1397  
تازه ترین خبرها
1
1397/2/18 سه‌شنبه سرتیپ کیومرث حیدری؛ ارتش مشکلی برای انتقال پادگان لشکر ۷۷ ندارد فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت:در جابجایی پادگان لشکر 77 هیچ مشکلی از ناحیه ارتش وجود ندارد و این امر مستلزم همکاری بعضی نهادهای استانی و شهری، استانداری خراسان رضوی، شهرداری مشهد و سازمان بازرسی است.

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در بازدید از تیپ ۳۷۷ پیاده سرلشکر شهید پرویز حبرانی و دیدار با کارکنان پایور و وظیفه این تیپ اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران همواره آماده بوده  و امروز آمادهتر از گذشته است، هیچ خطری تهدیدکننده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیست و این آمادگی موجب بازدارندگی میشود.

وی افزود: تمامی مرزهای ایران اسلامی از امنیت کامل برخوردار است و برای آرامش بیشتر مردم و رصد مرزهای داخلی، به دنبال حضوری قدرتمندانهتر در تمامی مرزهای ایران اسلامی بهویژه مرزهای شرقی کشور عزیزمان هستیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در حاشیه بازدید از نمایشگاه دست آوردهای تیپ شهید پرویز حبرانی ر مشهد ایران گفت: در صورتیکه کوچکترین تهدیدی از سوی دشمنان سر بزند، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران آن خطا را با کوبندهترین پاسخ جواب خواهند داد.

 سرتیپ حیدری تصریح کرد: در جابجایی پادگان لشکر 77 هیچ مشکلی از ناحیه ارتش وجود ندارد و این امر مستلزم همکاری بعضی نهادهای استانی و شهری، استانداری خراسان رضوی، شهرداری مشهد و سازمان بازرسی است .و در این زمینه نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران نه تنها هیچگونه کوتاهیای نداشته، بلکه حتی فراتر از میزان مسئولیتش قدم برداشته و تنها علت اجرای آن هم عمل به فرامین مقام معظم رهبری است.

وی گفت: از کلیه مسئولین درخواست دارم اگر بابت موضوع انتقال پادگان به خارج از شهر مشکلی با نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران دارند بیایند تا در یک جلسه حضوری نسبت به رفع مشکل اقدام کنیم، اما باز هم اعلام میکنم که مشکلی از ناحیه ما وجود ندارد و مسئولان استانی و شهری اشاره به مواردی دارند که اجرای آن وظیفه خودشان است و بهجهت آنکه این موارد در دورههای قبلی مدیریت شهری عنوان شده مسئولین جدید بخشی از آن را  قبول ندارند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه کوتاهی دیگر مسئولین نباید به نام کوتاهی ارتش بیان شود، گفت: با تغییرات مسئولیتی شاهد تغییرات ضائقهای هم هستیم، اما من همین امروز آماده هستم که این مشکل را حل کنم، به شرط آنکه مسئولین هم همراهی و همکاری لازم را داشته باشند.

امیر سرتیپ دوم ستاد رضا آذریان، فرمانده قرارگاه منطقهای شمالشرق نزاجانیز در سخنانی گفت: امروز سالروز آزادسازی هویزه است که به واقع یکی از روزهای بزرگ در جنگ تحمیلی بود و فرارسیدن این روز را به ملت شریف ایران تبریک عرض میکنیم. یکی از اقدامات شاخص دوران دفاع مقدس آزادسازی هویزه با حضور قدرتمندانه نیروهای مردمی، ارتشی و سپاهی بود.

وی افزود: یگانهای ارتش در همه زمانها از آمادگی و اقتدار کامل و لازم برخوردار هستند و این آمادگی مورد تایید فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران قرار دارد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر