سه‌شنبه 27 آذر 1397  
تازه ترین خبرها
امیر سلمانی
1397/2/19 چهارشنبه مردم کارهای بزرگ بهداشت و درمان نزاجا را دیدند معاون اجرایی نیروی زمینی ارتش: در زلزله کرمانشاه و در سرپل ذهاب افکار عمومی شاهد بود که شما چه کارهای بزرگی انجام دادید.

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، امیر سلمانی معاون اجرایی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی‌ایران در سمینار تخصصی انتقال تجربیات  زلزله غرب کشور که امروز در اداره بهداشت و درمان نزاجا برگزار شدبا اشاره به اینکه امنیت و سلامت امروز دو مقوله مهم است، بیان کرد: باید خداوند را شاکر باشید که امروز سلامتی را برعهده شما قرار داده است.

وی با بیان اینکه یکی از هزاران برکات انقلاب اسلامی این است که توانستیم فعل را در جامعه جاری کنیم، گفت: هر جا ایمان و اخلاص در کار بود ما بزرگترین کارها را انجام دادیم و این موضوع را در پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و امروز در ماموریت های ادراه بهداشت، امداد و درمان نزاجا به عینه دیده‌ایم.

معاون اجرایی نیروی زمینی ارتش افزود: شما فعل "خواستن و ما می توانیم" را در طول ماموریت های مردم یاری به خصوص در زلزله کرمانشاه و در سرپل ذهاب به نمایش گذاشتید و افکار عمومی دید شما چه کارهای بزرگی انجام دادید.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر