سه‌شنبه 27 آذر 1397  
تازه ترین خبرها
1
1397/2/22 شنبه کتاب الگوهای فرماندهی مطلوب یک دانشنامه کامل است فرمانده نیروی زمینی ارتش در همایش رونمایی از کتاب الگوهای فرماندهی مطلوب گفت: محتوای کتاب الگوهای فرماندهی مطلوب یک دانشنامه کامل است .

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی در همایش رونمایی از کتاب الگوهای فرماندهی مطلوب که صبح امروز در ستاد نزاجا برگزار شد گفت: فرماندهی در نیروی زمینی بر سه اصل ولایت مداری ، عدالت محوری و شایسته سالاری است.

وی ادامه داد: امروز ما اعتقاد داریم در زمان غیبت ولی عصر (عج) صراط مستقیم پیروی از ولایت مطلقه فقیه است .

 

امیر حیدری با اشاره به محتویات کتاب الگوهای فرماندهی مطلوب اظهار داشت: محتوای کتاب الگوهای فرماندهی مطلوب یک دانشنامه کامل است .

 

وی افزود: ۱۷ اسفند ۹۳ نخستین همایش الگوی فرماندهی مطلوب برگزار شد و تا کنون چند دوره از این همایش ها در طول سال های قبل برگزار شده است.

 

امیر حیدری اظهار کرد: مطالبات فرمانده معظم کل قوا از نیروهای مسلح در کتاب «فرماندهی مطلوب از منظر فرماندهی معظم کل قوا» گردآوری شده است .

 

وی تصریح کرد: ۱۰۰ درصد آنچه که در چرخه دفاعی مورد نیاز نیروی زمینی است را می توانیم خودمان تولید کنیم و به رخ جهانیان بکشیم.

 

یادآوری می شود که در این مراسم از 3 کتاب؛ نزاجا در پرتو ولایت(به قلم سرتیپ کیومرث حیدری)، الگوی فرماندهی مطلوب و کتاب به سوی قله ها رونمایی شد و از نویسندگان و پژوهشگران برتر تجلیل به عمل آمد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر