سه‌شنبه 27 آذر 1397  
تازه ترین خبرها
1
1397/2/22 شنبه امروز جهان با بی سوادی مدرن روبرو است امیر سیاری کپی برداری و استفاده از مطالب اینترنت را مسئله ای برای کل جهان دانست گفت: امروز جهان با بی سوادی مدرن روبرو است .

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش،  امیر حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش در همایش رونمایی از کتاب الگوهای فرماندهی مطلوب در ستاد نیروی زمینی گفت: موضوع کتاب و کتاب خوانی بسیار مهم و اساسی است.

وی افزود: کتاب و کتاب خوانی باید الگویی برای همه باشد و بتوانیم این مهم را به نسل جوان انتقال دهیم. امروزه توجه به فضایی مجازی شاید توجه به کتاب خوانی را کاهش داده اما استقبال از نمایشگاه کتاب نشان داد که استقبال در میان مردم ما وجود دارد.

امیر سیاری کپی برداری و استفاده از مطالب اینترنت را مسئله ای برای کل جهان دانست گفت: امروز جهان با بی سوادی مدرن روبرو است .

معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به رونمایی از سه کتاب در همایش الگوی فرماندهی مطلوب گفت: این آثار بسیار مطلوب و غنی هستند و آنچه مورد نیاز فرماندهی در نیروی زمینی ارتش است براساس بیانات مقام معظم رهبری در این کتاب ها موجود است و می تواند به عنوان یک سند بالا دستی مورد استفاده قرار گیرد

وی گفت: فرماندهی در نیروی زمینی به عنوان گسترده ترین نیرو در سطح نیروهای مسلح بسیار مهم است. فرماندهی امروز با گذشته بسیار متفاوت است و کرامت انسانی در این مدیریت بسیار اهمیت دارد.

دریادار سیاری بیان کرد: الگوهای ما در فرماندهی؛ اسلام، قرآن، سیره اهل بیت علیهم السلام و تدابیر فرماندهی معظم کل قوا است پس فرماندهی ما باید انقلابی و اسلامی باشد.

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت : داشتن نقشه برای اینکه کجا بودیم و به برکت انقلاب اسلامی کجا هستیم و به کجا می خواهیم برویم، بسیار مهم است.  باید بدانیم که با وجود تحریم به کجا رسیده ایم.

امیر سیاری تصریح کرد: در نیروهای مسلح ما این توان وجود دارد که اگر دشمن اقدامی کند چنان پاسخی به آن ها می دهیم که تا آخر عمرشان پشیمان باشند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر