سه‌شنبه 27 آذر 1397  
تازه ترین خبرها
1
1397/2/22 شنبه به میزبانی عقیدتی سیاسی قرارگاه عملیاتی لشکر 16 زرهی قزوین؛ همایش مسئولین قرآنی منطقه قزوین، زنجان و همدان برگزار شد اولین همایش مسئولین قرآنی عقیدتی سیاسی های نزاجا مستقر در منطقه قزوین، زنجان و همدان به میزبانی عقیدتی سیاسی قرارگاه عملیاتی لشکر 16 زرهی و تیپ 116 شهید صفوی قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، در آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان "ماه بهار قرآن" ، اولین همایش مسئولین قرآنی عقیدتی سیاسی های نزاجا مستقر در منطقه قزوین، زنجان و همدان به میزبانی عقیدتی سیاسی قرارگاه عملیاتی لشکر 16 زرهی و تیپ 116 شهید صفوی قزوین برگزار شد.

ارشد روحانیون ارتش در منطقه قزوین، زنجان و همدان، مسئولین دارالقرآن ها را حاملان پیام قرآنی دانست و گفت: قدر این نعمتی که نصیب شما شده را بدانید. شما شبانه روز با قرآن مانوسید و در حقیقت زندگی فردی و اجتماعی شما با قرآن عجین شده است.

حجت الاسلام کربلایی محمدی تصریح کرد: قرآن کتاب هدایت است، خداوند کلمات و پیام زیبای خود را برای هدایت انسان ها در قاب زیبای قرآن قرار داده است.

وی گفت: مسئولین و مبلغین قرآنی کسانی هستند که باید تلاش کنند تا این آیات زیبای خداوند را در قلوب مومنین و مخاطبین خود نصب کنند تا ان شاالله بتوانیم زندگی توام با مفاهیم قرآنی را در جامعه ایران اسلامی جاری و ساری کنیم.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر