سه‌شنبه 27 آذر 1397  
تازه ترین خبرها
1
1397/2/25 سه‌شنبه برگزاری همایش مسؤلین قرآنی یگان های تهران و قم نزاجا همایش مسؤلین قرآنی و مجتمع‌های فرهنگی عقیدتی سیاسی های مستقر در تهران و قم به میزبانی مرکز آموزش‌ درجه داری جوادالائمه(ع) نزاجا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، همایش مسؤلین قرآنی و مجتمع‌های فرهنگی عقیدتی سیاسی های مستقر در تهران و قم به میزبانی مرکز آموزش‌ درجه داری جوادالائمه(ع) نزاجا  برگزار شد.

در این مراسم رئیس دارالقرآن  اداره عقیدتی سیاسی نزاجا گفت: برنامه‌های قرآنی داری سه محور است؛ «آموزش، محافل و مسابقات قرآنی» که با توجه به برنامه ریزی هایی که برای مجتمع‌های فرهنگی شده است این امیدواری وجود دارد که حضور خانواده‌ها در مسابقات قرآنی و محافل پرشورتر از قبل شود.

سروان محمد رضا کشتگر افزود: انتظار می‌رود که در بخش بانوان نیز چهره‌های جدید در فعالیت‌های قرآنی دیده شوند و بیشتر در این راه قدم بردارند.

در این همایش که با هدف هم افزایی و هم اندیشی برای برنامه ریزی مسابقات قرآنی خانواده‌ها و بهبود وضعیت حفظ کارکنان نزاجا و خانواده‌هایشان بر اساس برنامه حفظ 10 برگزار شد، مسؤلین مربوطه در قالب 3 کارگروه به بررسی موانع و مشکلات پرداختند. 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر